به یاری خدا بعد از تولید تعداد ۲۰ مجموعه فون حرفه ای psd با سبکی متفاوت , اکنون ۶ مجموعه دیگر نیز ( مجموعه فون ۲۱ تا ۲۶ ) توسط گروه گرافیکی نگار , (سایت پی اس دی ها) تولید شد. جهت مشاهده نمونه کامل و توضیحات بیشتر این مجموعه ها روی ادامه مطلب کلیک کنید.

http://s3.picofile.com/file/7416075799/psdha_18_.jpg

مجموعه ی ۲۱: این مجموعه فایل های آماده و لایه باز جلد آلبوم دیجیتال می باشد و بسیار شیک طراحی شده است. و قسمت هایی برای قرار دادن عکس عروس و داماد یا اسپرت روی جلد آلبومشان دارد. برای مشاهده کامل مجموعه جلد آلبوم روی آن کلیک کنید.

مجموعه فون ۲۳ و فون ۲۲  که از سری فون های حرفه ای طراحی گروه گرافیکی نگار است و از نظر کیفیت و لایه باز بودن بی نظیرند. و به آتلیه دارانی که کارهای شیک و به روز استفاده میکنند این مجموعه ها پیشنهاد میشود. این مجموعه ها مخصوص آلبوم ایتالیایی عروس و اسپرت طراحی شده است.

فون عروس و داماد فشن

مجموعه فون کلاسیک ۲۴ ، فون کلاسیک ۲۵ و فون کلاسیک ۲۶ نیز طراحی گروه گرافیکی نگار می باشد که با قیمت مناسب تر برای ارائه به دوستانی که قصد دارند با هزینه کمتری فون تهیه کنند، قرار داده ایم. این مجموعه ها مخصوص آلبوم ایتالیایی عروس و اسپرت طراحی شده است.

http://s3.picofile.com/file/7416075799/psdha_18_.jpg

http://s3.picofile.com/file/7416074836/psdha_5_.jpg

فون جدید عروس

ناگفته نماند که مسلما فون های حرفه ای ویژگی های بهتری نسبت به فون های کلاسیک دارند.

برای اطلاعات بیشتر فون ها به فروشگاه سایت پی اس دی ها سر بزنید.

پیوند تصویر و خاطره

گروه گرافیکی نگار