در این آموزش کوتاه مقدماتی که به صورت فیلم آموزشی آماده شده است، یاد میگیرید که چطور در پنل لایه ها، مد یک لایه را تغییر بدهید. در این فیلم آموزشی فتوشاپ مشاهده می کنیم که از کدام قسمت فتوشاپ امکان تغییر مد لایه ها را داریم.

تغییر مد لایه ها یک آموزش بسیار ضروری برای هر طراح  و گرافیست است. با تغییر مد لایه ها میتوانید جلوه های زیبایی به عکس های خود بدهید، فقط کافیست تمرین زیادی داشته باشید.

برای دانلود آموزش تغییر مد لایه ها در فتوشاپ به ادامه مطلب بروید.

change layer mode

مشخصات و اطلاعات فایل
۸ نظر ارسال شده
 1. بهار گفت:

  دوباره سلام
  فکر کنم کاربا ماسک باشه
  این روش بیشترتوضیح میدید؟

 2. بهار گفت:

  سلام
  ممنون که جواب دادبد ولی منظورم این نبود در همان پی اس دی که زمینه ابی داره با خانمی با لباس قرمز لایه یی که با کت قرمز هست دو لایه هست یک لایه سرش محو لایه دیگه بدنش .این چطور انجام می دن؟اصلا باید حتما روی دوتا لایه کار کرد؟

  یه سوال دیکه .برای دور گیری لباس عروس ترفند یا پلاگین خاصی هست ؟مخصوصا جاهایی که توره و رنگ پرده ابی زیر ان معلومه .چطور میشه کامل و بدون نقص ان را برید ودر زمینه دیگری گذاشت

 3. بهار گفت:

  سلام
  میشه درمورد تغییر مد لایه ها مخصوصا همین فایلی که براش این پست گذاشتید توضیح بیشتری بدید من کمی در گذاشتن عکس در ان که حالت محو می گیره و اینکه چطور یه عکس در پی اس دی دولایه دارد که یک لایه کم رنگتره و لایه دیگری پررنگ تره ؟
  ممنون میشم توضیح خوبی برای من که حرفه ای نیستم بدید
  تشکر

 4. banafshe گفت:

  سلام
  من بک های تغییرلایهارو دانلود کردم ولی کار نمیکنه اصلا بازنمیشه حتی توفتوشاپ
  چکارکنم؟