دسته بندی : آبجكت و دكور, آلبوم ایتالیایی, آلبوم دیجیتال, آلبوم دیجیتال عروس, البوم دیجیتال

دانلود آلبوم ایتالیایی لایه باز عروس و داماد

دانلود آلبوم ایتالیایی لایه باز عروس و داماد ، در این مطلب یک برگ آلبوم ایتالیایی لایه باز PSd را برای شما قرار داده ایم، این برگ آلبوم psd ایتالیایی از بین پک ۵۵ فروشگاه انتخاب شده است و ویژگی مهم آن این است که به سادگی و بدون شلوغ شدن آن می توانید تا ۴ ژست مختلف روی آن اجرا و طراحی کنید. ویژگی دیگر این فایل psd این است که اجزای بک گراند آن قابل ویرایش است و شما کاملا اختیار دارید تا نسبت به تعویض یا تغییر رنگ یا تغییر لایه های آن با توجه به سلیقه یا با توجه به میل خودتان اقدام کنید.

دانلود آلبوم ایتالیایی لایه باز عروس و داماددر سمت راست این فایل آلبوم ایتالیایی از psd روزنامه و سبک News paper استفاده شده تا برای شما کاربرد فشن هم داشته باشد و بتوانید در طراحی های فشن و اسپرت هم از آن استفاده کنید.در سمت چپ بک گراند نیز از نمای پرده و یک چراغ روشنایی استفاده شده است که آن هم کاملا psd  می باشد و همانطور که گفته شد شما امکان ویرایش آن ها را دارید. پیشنهاد می کنید ار شوژه خود در بک گراند مشکی عکس بگیرید تا تا بتوانید آن را بدون نیاز به دوربری کردن در سمت چپ این برگ آلبوم ایتالیایی قرار دهید و البته استفاده از این روش برای عکس های سمت راست نیز کاملا ممکن می باشد و امکان جایگزینی عکس بدون دوربری برای آن وجود دارد.

آلبوم ایتالیایی لایه باز عروس و داماد برای دانلود آلبوم ایتالیایی لایه باز عروس و داماد به ادامه مطلب بروید

نتیجه گیری :

یک برگ آلبوم ایتالیایی لایه باز دارای قابلیت استفاده و کاربرد  بدون دور بر کردن در محیط گرافیکی فشن ، عروس یا اسپرت


تبلیغ فروشگاه سایت

آلبوم ایتالییی برای عروسی

مجموعه فون حرفه ای عروس و اسپرت ۵۴ ، در این مجموعه تعداد ۶۰ عدد از فون های عروس و اسپرت وجود دارد. تعداد: ۶۰ فون دیجیتال عروس و داماد و اسپرت درقالب ۴DVD |سایز: ۳۰ در ۶۰ و قابلیت بزرگنمایی تا ۴۰-۸۰ دارای مجوز از وزارت ارشاد

جدیدترین آلبوم عروس

برای مشاهده تمام نمونه ها پک ۵۴ آلبوم ایتالیایی لایه باز عروس و اسپرت کلیک کنید


برای دانلود فون زیر که در ابتدای مطلب گفته شده بود روی لینک دانلود زیر کلیک کنید

دانلود آلبوم ایتالیایی لایه باز عروس و دامادdownloadدانلود از سرور اصلی

downloadدانلود از لینک کمکی

مشخصات و اطلاعات فایل

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.