⭕️❌لطفا توجه کنید که :🌐 دانلود از سایت باید باکامپیوتر 🖥و نرم افزار مخصوص دانلود مثل idm انجام شود و فایل ها فقط در کامپیوتر قابل استفاده هستند و در گوشی موبایل ❌قابل دانلود و استفاده نیستند.❌⭕️

قوانین سایت

بدون دیدگاه

قوانین سایت : www.psdha.ir

کاربر گرامی ضمن عرض سلام واحترام ، آنچه در رابطه با خرید و دریافت خدمات از سایت www.psdha.ir مورد نیاز شما می باشد بصورت قدم به قدم طبق توضیحات زیر باطلاع شما می رساند. مطالعه دقیق و آشنایی با آنچه در این صفحه درج شده است به شما برای مبادله ای آسان و ایمن کمک می کند.

  • همواره سعی براین بوده است که اطلاعات مورد نیاز درمورد هر محصول یا خدمات اعم از: مشخصات فنی محصول،
  • بطور کامل ومؤثر در اختیار شما قرارگیرد تا نسبت به مقبولیت یا عدم مقبولیت آن مختار باشید  همچنین دیگر اطلاعات اعم از :

– هویت تأمین کننده، نام تجاری که تحت آن نام به فعالیت مشغول می‌باشد و‌نشانی.
– آدرس پست الکترونیکی، شماره تلفن و یا هر روشی که مشتری درصورت نیاز‌بایستی از آن طریق با فروشنده ارتباط برقرار کند.
‌- کلیه هزینه‌هائی که برای خرید کالا بر عهده مشتری خواهد بود (‌ازجملهقیمت‌کالا و یا خدمات، میزان مالیات، هزینه حمل، هزینه تماس).
‌هـ – مدت زمانی که پیشنهاد ارائه شده معتبر می‌باشد.
‌و – شرایط و فرایند عقد از جمله ترتیب و نحوه پرداخت، تحویل و یا اجرا،
فسخ،‌ارجاع، خدمات پس از فروش.

 

 

  • در حالت عادی خدمات دانلود از سایت www.psdha.ir رایگان بود و برای ورود و یا استفاده از آن نیازی به پرداخت هیچ گونه وجهی نمی باشد مگر آن دسته از فایل هایی که توسط مدیریت سایت در معرض فروش گذاشته شده است که در ذیل آن دسته از فایل ها، دکمه ای تحت عنوان دکمه خرید تعبیه شده است و قیمت هر محصول نیز روی آن به تومان درج شده است. نمایش این دکمه به این معنا است که شما علاوه بر آگاهی از نرخ محصول، می بایست برای تهیه آن محصول مبلغ درج شده روی دکمه خرید را پرداخت و در صورتی که پرداخت شما موفقیت آمیز باشد، لینک دانلود آن محصول به پست الکترونیکی شما ارسال می شود. یکی از مواردی که در خرید شما مهم است درج اطلاعات صحیح ، در فیلدهای زیر می باشد:

فیلد نام و نام خانوادگی: هدف از دریافت اطلاعات در این فرم این است که در صورتی که نیاز شد مبلغ خرید شما به حساب بانکی شما عودت شود، مبلغ به حسابی عودت می شود که در فرم خود را بعنوان خریدار معرفی کند و از بازپرداخت مبلغ به دیگر افراد یا اسامی مبهمی یا افرادی که خود را به جای خریدار معرفی کنند یا افرادی که هویت آنها بارز نباشد معذوریم.

فیلد شماره تلفن همراه : هدف از دریافت این اطلاعات این است که در صورت نیاز به اطلاع رسانی یا تماس های آتی جهت پشتیبانی فنی بتوانیم با شما در ارتباط باشیم.

فیلد آدرس پست الکترونیکی : درج اطلاعات صحیح این فرم از نظر فنی بسیار مهم است چرا که محصول خریداری شده شما به همان نشانی درج شده در فرم ارسال می شود، پس در تایپ اطلاعات این بخش دقت لازم را به خرج دهید

لازم است در فرایند خرید در صورتی که از نرم افزارهای پراکسی یا هر نوع نرم افزاری که منجر به تغییر آی پی شما در فرایند خرید می شود آن را غیر فعال نمایید.

سایت پی اس دی ها اطلاعات فوق را در اختیار کسی قرار نمی دهد مگر در اختیار مراجع قضایی(در صورت نیاز)

پس از تکمیل اطلاعات فوق و اطمینان از خرید خود روی دکمه خرید کلیک کنید.

.

در صفحه پرداخت بانک لازم است اطلاعات مهم از قبیل صحت صفحه بانک و تطبیق مبلغ محصول با آنچه در این صفحه پرداخت می نمایید را چک نمایید.

.

بعد از ورود به صفحه زیر لازم است جهت دریافت محصول خریداری شده روی دکمه تکمیل خرید و انتقال به سایت پذیرنده کلیک نمایید در غیر اینصورت، مبلغ کسر شده از حساب شما بین ۱ الی نهایتا ۷۲ ساعت به حساب شما باز می گردد.

.

در صورتی که حساب بانکی شما به سامانه پیامک متصل باشد حتما بازگشت وجه تحت عنوان اصلاحیه به شما اطلاع داده خواهد شد. مانند تصویر زیر

.

در صورت نیاز به کسب هر نوع مشاوره و اطلاات بیشتر پیش از خرید با ششماره تلفن های : ۰۹۱۹۷۲۶۱۳۳۰ – ۰۹۱۹۷۲۶۱۳۲۹ تماس حاصل نمایید

در صورت نیاز به پشتیبانی با پست الکترونیکی psdha@yahoo.com در ارتباط باشید

 

اطلاعات این صفحه در طول زمان و متناسب با تغییر یا بروزرسانی قوانین  کشور جمهوری اسلامی ایران تغییر خواهد کرد پس لازم است کاربران محترم اطلاعات این صفحه را مرور نمایند