⭕️❌لطفا توجه کنید که :🌐 دانلود از سایت باید باکامپیوتر 🖥و نرم افزار مخصوص دانلود مثل idm انجام شود و فایل ها فقط در کامپیوتر قابل استفاده هستند و در گوشی موبایل ❌قابل دانلود و استفاده نیستند.❌⭕️
دسته بندی : دسته‌بندی نشده
آموزش عکاسی برای عکاسی از افراد بد عکس

شما شاید زیباترین چهره را داشته باشید ولی در عکس‌هایی که با دوربین‌ عکاسی از خودتان تهیه می‌کنید، اصلا زیبا نیفتید.
کار وقتی بدتر می‌شود که به هزاران امید و آرزو به عکاسی می‌روید و برای عکس شناسنامه و یا گواهینامه رانندگی‌تان و یا حتی گذرنامه از عکاس می‌خواهید، زیباترین عکس ممکن را از شما تهیه کند ولی وقتی چند روز بعد برای گرفتن عکس‌هایتان به عکاسی می‌روید، فقط دلتان می‌خواهد عکس‌ها را پاره کنید. چون خیلی زشت افتاده‌اید. برعکس یکی از دوستانتان که چهره عادی و معمولی دارد، بسیار خوش عکس است و در تصاویر بسیار زیباتر از آنچه هست، به نظر می‌رسد فکر می‌کنید چاره کار چیست؟

حقیقت این است که هر کسی، حتی زشت‌ترین آدم روی زمین (اگر وجود داشته باشد) زوایای خوبی در چهره‌اش دارد که اگر از این زوایا به او نگاه کنید، زیباتر به نظر می‌رسد و اجزای صورتش با هم هماهنگی بیشتری دارند. کسانی که خوش عکس هستند، ممکن است زوایای زیبای زیادی در چهره خود داشته باشند که آنها را می‌شناسند و یا نمی‌شناسند.
بنابراین ممکن است طوری قرار گیرند که آن زاویه در مقابل دوربین عکاسی قرار گیرد و بنابراین عکس آنها جذاب به نظر برسد. یک عکاس خوب، عکاسی است که بتواند زوایای زیبای چهره هر فرد را شناسایی کرده و از او بخواهد با آن زاویه در برابر دوربین قرار گیرد. بازیگرانی مانند آنجلینا جولی، براد پیت و کاترین زتاجونز، زوایای زیبایی در تمام چهره خود دارند.

این روزها با پیشرفت صنعت عکاسی و روتوش کردن دستی و کامپیوتری عکس‌ها، تصاویر چهره‌ افراد زیباتر می‌شود. با استفاده از برنامه کامپیوتری مانند (فتوشاپ) و یا (پیکچرایت) می‌توان شاخص‌های زیبایی را در چهره افراد پررنگ‌تر کرد. عکاسان حرفه‌ای تلاش می‌کنند این شاخص‌های زیبایی را در چهره بانوان بارزتر کنند، به این شکل که گونه‌ها را برجسته‌تر کرده و صورت را باریک‌تر می‌کنند، لب‌ها را پرتر کرده و چانه را کوچک‌تر می‌کنند. آنها حتی فاصله چشم‌ها را از هم بیشتر می‌کنند. می‌توان با استفاده از فیلترهایی، چهره بانوان را از حالت رنگ پریده به حالتی کمی برنزه و گلگون تبدیل کرد.

توجه به شاخص‌های زیبایی چهره آقایان، رمز موفقیت دیگر عکاسان چیره دست است. این عکاسان با استفاده از برنامه‌های کامپیوتری، استخوان گونه و فک آقایان را برجسته‌تر کرده و چین و چروک‌های اطراف دهان را از بین می‌برند. موهای سفید را از میان ابروها وموی سرپاک می‌کنند و با فیلترهای رنگی رنگ پوست آنها را آفتاب سوخته می‌کنند.
اگر این بار برای گرفتن عکس به عکاسی رفتید، می‌توانید با انجام کارهای ساده زیر، در عکس خود جذاب‌تر به نظر بیایید: به پایین نگاه کنید و اندکی دهان خود را باز نگه دارید مثلا بگویید “سیب”، موهایتان را از روی پیشانی کنار بزنید و اندکی چشمان خود را ببندید.

مشخصات و اطلاعات فایل
   ۲ نظر ارسال شده
   1. سلام
    این مطلب یک مقاله است که روی سایت درج شده. دانلود ندارد.

   2. اکرم گفت:

    سلام خسته نباشید قسمت اموزش عکاسی دیجیتال و توصیه‌ هایی برای افراد بدعکس برای اینکه زیبا باشند!؟ دانلود نمی شن
    باید چی کار کنم؟ممنون می شم

   Sorry, the comment form is closed at this time.