⭕️❌لطفا توجه کنید که :🌐 دانلود از سایت باید باکامپیوتر 🖥و نرم افزار مخصوص دانلود مثل idm انجام شود و فایل ها فقط در کامپیوتر قابل استفاده هستند و در گوشی موبایل ❌قابل دانلود و استفاده نیستند.❌⭕️
دسته بندی : انواع فایل psd

ساخت و طراحی یک بنر تبلیغاتی یکی از راه هایی است که امروزه در جهت تجارت و اقتصاد به کار می رود. تقریبا تمامی شرکت ها و کارخانه ها جهت تبلیغات و شناساندن محصول خود، از بنر های تبلیغاتی با طرح های مختلف و طراحی های متنوع و چشم گیر استفاده می کنند.

بنر تبلیغاتی یکی از روش هایی است که میتواند یک محصول را در ذهن بیننده تثبیت کند و روش تبلیغی خوبی برای یک محصول است. یک بنر زمانی میتواند بهترین تاثیر را در بیننده ایجاد کند که به شکلی زیبا طراحی شده باشد. یکی از عناصری که در یک بنر میتواند نگاه بیننده را جذب کند عبارت اصلی در بنر است که باید سعی کنیم جذاب ، جالب و محرک باشد. فونت مناسب، استایلی که به فونت داده میشود، و خوانا بودن آن یکی از عوامل مهم در طراحی بنر تبلیغاتی است.

در این پست یک psd بنر تبلیغاتی زیبا برای دانلود گذاشته ایم که در آن از آبجکت های زیادی استفاده شده است. با دقت روی این بنر تبلیغاتی و روش طراحی آن می توانید ایده های خوبی در طراحی بنر تبلیغاتی از آن بگیرید. در ادامه مطلب می توانید این بنر تبلیغاتی پی اس دی آماده چاپ را با لینک مستقیم دانلود نمائید.

پی اس دی بنر تبلیغاتی

دانلود psd بنر تبلیغاتی فیلیپس (لینک مستقیم)

پسورد: www.psdha.ir

منبع: فون عروس و داماد | wWw.PsdHa.IR

گروه گرافیکی نگار اولین تولید کننده فون بدون نیاز به دور بر و جداسازی سوژه

گروه گرافیکی نگار اولین تولید کننده فون آلبوم ایتالیایی

با فونت زیبای نستعلیق و فارسی

پیوند تصویر و خاطره

گروه هنری نگار

مشخصات و اطلاعات فایل
   ۱ نظر ارسال شده
   1. حميدرضا گفت:

    سلام وقت بخیر
    شما کار فیلم برداری از مجلس عروسی و عکاسی هم انجام میدهید .
    با تشکر
    —————-
    جواب پی اس دی ها:
    سلام دوست گرامی
    خیر
    فعلا کار گروه گرافیکی نگار طراحی فایل های psd هست.
    اما کار طراحی اختصاصی برای آتلیه ها در سراسر ایران انجام میدهیم.

   Sorry, the comment form is closed at this time.