⭕️❌لطفا توجه کنید که :🌐 دانلود از سایت باید باکامپیوتر 🖥و نرم افزار مخصوص دانلود مثل idm انجام شود و فایل ها فقط در کامپیوتر قابل استفاده هستند و در گوشی موبایل ❌قابل دانلود و استفاده نیستند.❌⭕️
دسته بندی : دانلود ویژه, ژست عروس و داماد

حالت های مختلف عکس گرفتن و یا فیگورهای عکاسی در عکس های آتلیه ای یا عکاسی در فضای باز و فضای بسته نکته ای است که تمامی عکاسان حرفه ای به آن اهمیت می دهند. ممکن است گاهی برای شما هم پیش آمده باشد که بعد از گرفتن عکستان و مشاهده آن تصویر ، رضایت چندانی از آن عکس نداشته باشید و و دلتان بخواهد عکس بهتری بگیرید. در این میان آن چیزی که می تواند رضایت خاطر شما را برای داشتن عکس بهتر جلب کند فقط دوربین حرفه ای و نور یا فلاش مناسب نیست ،  بلکه یک پارامتر مهم دیگری بنام ژست دادن به سوژه یا ژست گرفتن در عکاسی است.

ژست های عکاسی مردانه از جمله ژست هایی است که هر عکاسی باید در پیاده سازی آن دقت و خلاقیت بیشتری به خرج دهد زیرا تنوع عکاسی در ژست های عکاسی مردانه بسیار کمتر از ژست های عکاسی زنانه می باشد و عکاس باید با ایده گرفتن از منابع مختلف خلاقیت های بیشتری را به خرج دهد.

با توجه به اینکه بک گراند تمامی ژست ها سفید و ساده است، ژست و حالت های سوژه بهتر در عکس نمایان می باشد.

ژست مردانه

در این پست سعی شده است تا با جمع آوری تعداد ۶۰ عدد از انواع مختلف حالت های عکاسی از پسران یا مردان ، ایده های بسیار خوبی را در اختیار شما قرار دهیم. شما بعد از دیدن این تصاویر براحتی می توانید عکس های زیباتر و متنوع تری را در حالت های مختلف ایستاده ، نشسته، خوابیده و . . .  ثبت و ضبط نمایید. اگر در ژست ها دقت کنید، به نحوه ی قرار گرفتن دست ، پا و حالت بدن مردان در عکس آشنایی بیشتری پیدا خواهید کرد.

 

این مطلب را هم ازدست ندهید  تقویم اداری و ان یکاد و تقویم عروس کد 4420
مشخصات و اطلاعات فایل

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.