⭕️❌لطفا توجه کنید که :🌐 دانلود از سایت باید باکامپیوتر 🖥و نرم افزار مخصوص دانلود مثل idm انجام شود و فایل ها فقط در کامپیوتر قابل استفاده هستند و در گوشی موبایل ❌قابل دانلود و استفاده نیستند.❌⭕️
دسته بندی : طرح روسری, طرح شال و روسری

خرید طرح روسری در مدل های متنوع و زیبا ، مناسب برای تولید روسری برای سلیقه های مختلف به صورت آنلاین و به لحظه ای از سایت پی اس دی ها ، این طرح روسری که امکان خرید آن ها بصورت آنلاین و به لحظه امکان پذیر است نیاز شما را از هزینه های بالا برای سفارش طراحی برطرف می کند و همچنین باعث می شود شما در زمان کمتری به طرح های بیشتری با هزینه کمتری دسترسی داشته باشید. این طرح ها تا اندازه ۱۴۰×۱۴۰ سانت قابلیت چاپ را دارا می باشد و از نمای بسیار خوبی نیز برخوردار هستند ، رزولوشن فایل تحویلی شما ۲۵۰ dpi می باشد.

طرح زیر نمونه ای از یک فایل با تم آمیخته به رنگ های شاد است ، این فایل می تواند برای  آن دسته از مشتریانی که بدنبال کارهای شاد هستند جذابیت ایحاد کند و برای استفاده و ست کردن با لباس هار رنگی نیز مناسب است.

توجه کنید که هر طرح بصورت مجزا فروخته می شود و برای دریافت فایل افی است زیر دکمه خرید موجود در زیر طرح کلیک کنید و پس از پرداخت موفق منتظر باشید تا لینک دانلود به شما نمایش داده شود.

کد طرح : sc1031

اندازه۱۴۰×۱۴۰-فرمت Jpg-cmyk-250dpi

خرید طرح روسری

کلیک جهت خرید کالا ، به منظور پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد .

برای مشاهده بقیه طرح ها به ادامه مطلب بروید

طرح روسری که مدل آن را در تصویر زیر مشاهده می نمایید برگرفته از طراحی صفحه شطرنج و مهره های شطرنج است ، این روسری برای آن دسته از افرادی که داشتن طرح مفهومی روی روسری را به دیگر مدل ها ترجیح می دهند کاربرد دارد و می تواند جذابیت داشته باشد. این طرح آماده روسری نیز تا اندازه ۱۴۰ قابیلت چاپ دارد و کیفیت رزولوشن آن نیز بسیار بالا است

طرح روسری

کلیک جهت خرید کالا ، به منظور پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد .

طرح آماده روسری زیر نیز طرح و فایل اماده چاپ روسری برای قواره های تا اندازه ۱۴۰ است، شما می توانید این فایل باکیفیت را با خیال راحت تا اندازه ۱۴۰×۱۴۰ چاپ کنید. در طراحی این طرح روسری از مدل های برگ نیلوفر ایده گرفته شده است و تکنیک های فوکوس و فولو باعث زیبایی بیشتر این سبک طراحی شده است.

این مطلب را هم ازدست ندهید  طرح آماده برای چاپ روی شال و روسری

 

مشخصات و اطلاعات فایل

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.