⭕️❌لطفا توجه کنید که :🌐 دانلود از سایت باید باکامپیوتر 🖥و نرم افزار مخصوص دانلود مثل idm انجام شود و فایل ها فقط در کامپیوتر قابل استفاده هستند و در گوشی موبایل ❌قابل دانلود و استفاده نیستند.❌⭕️
دسته بندی : بک گراند آتلیه, بک گراند عکاسی, بک گراند عکس, بک گراند عکس کودک, بک گراند نوزاد, دانلود ویژه

خرید بک گراند کودک پاییز و هالوین در سایت پی اس دی ها فرخی که بزرگترین و اولین مرجع تخصصی بک گراند عکاسی آتلیه ای می باشد. در این مجموعه چهار بک گراند عالی و زیبا با کیفیت بسیار بالا ، جهت طراحی عکس های آتلیه و تغییر بک گراند عکس قرار دارد که با تسلط روی فتوشاپ براحتی میتوانید عکس های حرفه ای و جذابی را با این بک گراند ها طراحی کنید.

در تصویر پایین عکسی از دکور تخت نوزاد و یا بک دراپ نوزاد و کودک را مشاهده می کنید که هم میتوانید عکس نوزاد خود را بصورت خوابیده روی این تخت طراحی کنید و هم جهت ژست سوژه کودک در حالت نشسته میتوانید آن را استفاده کنید.

کد محصول: ۳۹۱۷

تعداد و فرمت: ۴ بک گراند با کیفیت عالی و فرمت jpg

خرید بک گراند کودک پاییز و هالوین

نمونه ای از طراحی با این بک گراند پاییزی را در تصویر بالا مشاهده میکنید. عکس کودک فقط جهت ایده و نمونه ی طراحی در این تصویر قرار گرفته و در پک اصلی عکس کودک قرار ندارد.

 

کلیک جهت خرید کالا ، به منظور پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد .

بقیه ی نمونه های این مجموعه ی پاییزی را در ادامه مطلب ببینید.

تصویر پایین نمونه دکور زیبا و با کیفیت هالوین و پاییز است که شامل دکور کدو و استند و جارو می باشد. شما میتوانید عکس کودک را با لباس هالوین و یا لباس پاییزی داخل این بک دراپ عکس قرار دهید.

خرید بک گراند کودک پاییز و هالوین

عکس زیر نمونه بک گراند هالوین و پاییز است که شامل دکور شومینه ، چراغ شمعدان ، کدو ، صندلی کودک ، و تخته سیاه است که براحتی میتوانید در فتوشاپ ، نوشته ی روی تخته را پاک کنید و متن دیگری را جایگزین نمایید.

خرید بک گراند کودک پاییز و هالوین

خرید بک گراند کودک پاییز و هالوین

و نهایتا تصویر بک گراند شماره ی چهار این مجموعه بکگراند هالوین و پاییز را در عکس پایین مشاهده میکنید که دکور زیبایی از شومینه ، ریسه ی پاییزی ، کدو و … می باشد و براحتی میتوانید عکس کودک خود را روی پاف موجود در این عکس در حالت نشسته طراحی کنید و یا نوزاد را در حالت خوابیده روی آن قرار دهید.

خرید بک گراند کودک پاییز و هالوین

 

 

کلیک جهت خرید کالا ، به منظور پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد .
این مطلب را هم ازدست ندهید  بک گراند آتلیه ای جهت طراحی عکس کد 4353

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.