⭕️❌لطفا توجه کنید که :🌐 دانلود از سایت باید باکامپیوتر 🖥و نرم افزار مخصوص دانلود مثل idm انجام شود و فایل ها فقط در کامپیوتر قابل استفاده هستند و در گوشی موبایل ❌قابل دانلود و استفاده نیستند.❌⭕️
دسته بندی : آلبوم ایتالیایی, آلبوم دیجیتال, آلبوم دیجیتال عروس, البوم دیجیتال, دانلود ویژه

آلبوم دیجیتال عکس عروس و داماد برای طراحی آتلیه ای عکس های اسپرت ، عروس با کیفیت عالی و در ابعاد ۳۰ در ۶۰ از سایت پی اس دی ها فرخی. این مجموعه آلبومی با کیفیت عالی و به سبک جدید طراحی شده و تمامی لایه ها بصورت لایه باز طراحی شده . بدون هیچ گونه دوربری عکس های خود را میتوانید داخل فریم های این آلبوم قرار داده و طراحی کنید.

آلبوم دیجیتال عکس عروس و داماد آلبوم دیجیتال عکس عروس و داماد

کد محصول: ۴۰۲۸

   تعداد و فرمت: ۱۵ فایل بکگراند (۳۰ صفحه آلبوم ) لایه باز با کیفیت عالی

و فرمت PSD و اندازه ۳۰×۶۰

جهت مشاهده تمام نمونه بک گراند های این مجموعه اینجا کلیک کنید

جهت خرید و دانلود در ازای پرداخت این مجموعه بک گراند جدید آلبوم عروس و داماد لایه باز ، روی دکمه ی خرید پایین بزنید و پس از پرداخت آنلاین مبلغ منتظرباشید تا لینک دانلود بصورت اتوماتیک به شما نمایش داده شود ، سپس میتوانید با زدن روی دکمه ی دانلود، فایل ها را با کیفیت عالی توسط نرم افزار دانلود منیجر در کامپیوتر خود دانلود کنید.

کلیک جهت خرید کالا ، به منظور پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد .

آلبوم دیجیتال عکس عروس و داماد

آلبوم دیجیتال عکس عروس و داماد آلبوم دیجیتال عکس عروس و داماد آلبوم دیجیتال عکس عروس و داماد آلبوم دیجیتال عکس عروس و داماد آلبوم دیجیتال عکس عروس و داماد آلبوم دیجیتال عکس عروس و داماد

برخی از برگ های آلبوم این مجموعه به سبک مجله ای طراحی شده و شامل متن های انگلیسی مناسب رمانتیک و عاشقانه و ودینگ می باشد و از آنجایی که تمام لایه ها ، جدا از هم هستند، شما براحتی میتوانید هر لایه را جابجا، ادیت و یا حذف کنید.

آلبوم دیجیتال عکس عروس و داماد

براحتی میتوانید عکس خود را داخل فریم های این مجموعه آلبوم قرار دهید.

آلبوم دیجیتال عکس عروس و داماد

کلیک جهت خرید کالا ، به منظور پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد .
این مطلب را هم ازدست ندهید  فایل لایه باز هفت سین برای طراحی عکس آتلیه کد 4135

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.