⭕️❌لطفا توجه کنید که :🌐 دانلود از سایت باید باکامپیوتر 🖥و نرم افزار مخصوص دانلود مثل idm انجام شود و فایل ها فقط در کامپیوتر قابل استفاده هستند و در گوشی موبایل ❌قابل دانلود و استفاده نیستند.❌⭕️
دسته بندی : بک گراند دکور ایرانی, بک گراند و فون نوروز, دانلود ویژه

بک گراند وایت روم نوروز لایه باز در این مطلب از سایت پی اس دی ها فرخی ، جهت طراحی و چاپ در ابعاد ۳۰ در ۴۰ با کیفیت عالی آماده شده. این بکگراند بصورت لایه لایه است و فرمت psd دارد یعنی لایه های هفت سین از جمله میز، ساعت و سنبل، سنجد ، تنگ ماهی ، سبزه در لایه های جدا از هم هستند.

نمونه هایی از طراحی با این بکگراند زیبای بهار و نوروز را در تصاویر زیر میبینید، همچنین عکس کودکان فقط جهت نمونه و ایده استفاده شده و در فایل اصلی وجود ندارد.

بک گراند وایت روم نوروز لایه باز بک گراند وایت روم نوروز لایه باز

کد ۴۶۴۹

۱ فایل لایه باز با کیفیت عالی و ابعاد ۳۰ در ۴۰ با فرمت psd

برای خریداری و دانلود این بکگراند زیبای هفت سین ، با کیفیت عالی ، روی دکمه خرید پایین بزنید و پس از پرداخت آنلاین، لینک فایل را دریافت و دانلود کنید. ادامه مطلب را نیز مشاهده کنید.

کلیک جهت خرید کالا ، به منظور پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد .

قبل از خرید فایل درنظر داشته باشید که ما نسبت به استفاده گروهی و در اختیار گذاشتن فایل های سایت به همکاران دیگر ، رضایت نداریم

(فایل ها با هزینه بسیار بالا و زحمت تهیه میشوند و شما در مقابل این مبلغی که پرداخت میکنید، فقط میتوانید در طراحی و چاپ استفاده کنید.)

مشخصات و اطلاعات فایل

      نظرات برای این مطلب بسته شده است.

      Sorry, the comment form is closed at this time.