بک گراند عکس آتلیه ای psd زیبایی که در تصاویر زیر مشاهده می کنید در این مطلب جهت دانلود ویژه یا خرید دانلودی قرار داده شده است. این ۴ بک گراند که طراحی گروه گرافیکی نگار سایت پی اس دی ها می باشد در ابعاد ۱۶ در ۲۱ و کیفیت بی نظیر آماده ی دانلود شده است.

تمامی لایه ها در بک گراند این ۴ فون لایه باز پی اس دی، کاملا لایه لایه اند و جهت طراحی بسیار کاربردی و مناسب می باشند. برای مشاهده ی ۴ بک گراند به ادامه مطلب بروید.

در بک گراند لایه باز زیر قطرات آب جدا از بک گراند و جدا از تصویر هستند و هر عکسی که شما در آتلیه بگیرید می توانید در این بک گراند جایگزین کنید تا جلوه ی پاشیدن آب روی آن نمایان گردد.

بک گراند عکس آتلیه ای psd

تمامی بک گراندها طوری طراحی شده که شما برای طراحی عکس کودک، طراحی عکس اسپرت و مدلینگ و طراحی عکس عروس و داماد نیز بتوانید از آن ها استفاده کنید.

بک گراند عکس آتلیه ای

در بکگراند psd که در تصویر زیر مشاهده می کنید، تمامی هاله های نور و خطوط نورانی آبی و زرد و سفید از بک گراند جدا هستند.

بک گراند عکس آتلیه ای

در بک گراند عکس آتلیه ای زیر گلبرگ های قرمز رنگ از بک گراند جدا هستند و شما می توانید هم در پس زمینه عکس و هم در جلوی سوژه از آن ها استفاده کنید.

بک گراند عکس آتلیه ای    

کلیک جهت خرید کالا ، به منظور پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد .

http://www.psdha.ir/wp-content/uploads/2013/07/1_0109.gif جهت خرید دانلودی یا ویژه ی این ۴ بک گراند کاملا لایه باز روی دکمه ی خرید کلیک کنید.

http://www.psdha.ir/wp-content/uploads/2014/05/shopbanpsdha.gif

مشخصات و اطلاعات فایل

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.