⭕️❌لطفا توجه کنید که :🌐 دانلود از سایت باید باکامپیوتر 🖥و نرم افزار مخصوص دانلود مثل idm انجام شود و فایل ها فقط در کامپیوتر قابل استفاده هستند و در گوشی موبایل ❌قابل دانلود و استفاده نیستند.❌⭕️
دسته بندی : بک گراند آتلیه, بک گراند آتلیه عروس و داماد, بک گراند با کیفیت عکس, بک گراند عکاسی, دانلود ویژه

دانلود بک گراند برای فتوشاپ عکس عروس

کد محصول: ۳۹۲۰

تعداد و فرمت: ۴ بکگراند با کیفیت عالی و فرمت jpg

دانلود بک گراند برای فتوشاپ عکس عروس

نمونه ای از طراحی با یکی از بک گراند های این مجموعه از بک گراند عروس و داماد را در تصویر بالا مشاهده می کنید ، این بک گراند نما و دکوری از پنجره ی وایت روم در آتلیه می باشد که عکس عروس را در نرم افزار فتوشاپ در این بک دراپ یا پس زمینه ی عکاسی، طراحی کرده ایم.

https://www.psdha.ir/wp-content/uploads/2017/05/arrow28129.gifبرای مشاهده ی کامل این بک گراند ها به ادامه مطلب بروید. یا اینجا کلیک کنید.

برای خرید این مجموعه بک گراند عکس عروس و داماد ، اسپرت ، بارداری با کیفیت عالی ، روی دکمه خرید پایین بزنید و پس از وارد کردن اطلاعات کامل و پرداخت آنلاین ، لینک دانلود را در ایمیل خود دریافت کنید.

کلیک جهت خرید کالا ، به منظور پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد .

عکس دیگری که در این مجموعه قرار گرفته ، بک گراند پایین می باشد که کیفیتی عالی و ابعاد بسیار بزرگ دارد ، بک گراند پایین با دکور پرده ، چمدان ، گل و میز ، در ابعاد بسیار بزرگ نیز قابل چاپ است و جهت طراحی و چاپ عکس هایی در ابعاد ۵۰ در ۷۰ و ۱۰۰ در ۷۰ سانتی متر نیز جواب میدهد و افت کیفیت ندارد.

دانلود بک گراند برای فتوشاپ عکس عروس

بک گراند یا پس زمینه ی زیبای دیگری که در این مجموعه دکور بک گراند آتلیه قرار دارد ، در تصویر پایین مشاهده میکنید که با دکور بسیار جذاب و خاص پنجره ، آینه قدی ، گل ، شمع مبل و ریسه های ستاره ای در بک گراند دیوار آجری چیدمان شده و برای طراحی عکس های نشسته و ایستاده عروس و داماد ، عکس بارداری ، عکس اسپرت قابل استفاده است.

دانلود بک گراند برای فتوشاپ عکس عروس

و آخرین بک گراند موجود در این مجموعه بک گراند عکس عروس ، تصویر زیر می باشد که با کیفیت عالی میتوانید آن را خریداری و دانلود کنید. بک گراند یا پشت زمینه مخصوص طراحی عکس آتلیه در فتوشاپ که دکوری از وایت روم آتلیه ، با نمای مبل ، لوستر ، پنجره و .. است.

دانلود بک گراند برای فتوشاپ عکس عروس

دانلود بک گراند برای فتوشاپ عکس

کلیک جهت خرید کالا ، به منظور پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد .
این مطلب را هم ازدست ندهید  دانلود بکدراپ تخت نوزاد با کیفیت عالی کد 3947

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.