⭕️❌لطفا توجه کنید که :🌐 دانلود از سایت باید باکامپیوتر 🖥و نرم افزار مخصوص دانلود مثل idm انجام شود و فایل ها فقط در کامپیوتر قابل استفاده هستند و در گوشی موبایل ❌قابل دانلود و استفاده نیستند.❌⭕️
دسته بندی : دانلود فون مدرسه, دانلود ویژه, فون جشن الفبا و فارغ التحصیلی

طرح فارغ التحصیلی طرح لایه باز فارغ التحصیلی با لباس کودک با دکور جدید و کاملا سه بعدی و سایه دار با دکور زیبا و جذاب جهت طراحی عکس دانش آموزان و مهد کودک ها ، را در این مطلب از سایت پی اس دی ها فرخی ، آماده ی دانلود کرده ایم. این بک گراند بصورت کاملا لایه لایه و با فرمت پی اس دی طراحی شده و شامل سه مدل بک طوسی سبز ، بک گراند طاق گل ، بک گراند آبی می باشد.

کد محصول: ۴۱۱۱

تعداد و فرمت: ۲ فایل PSD کاملا لایه باز در ابعاد ۳۰ در ۴۰ و کیفیت عالی

طرح فارغ التحصیلی

۲ بک گراند لایه باز فارغ التحصیلی با قابلیت جایجایی تمامی لایه ها ، حتی سایه ها

پس از پرداخت مبلغ لینک دانلود این فایل های لایه باز ، به صورت اتوماتیک به شما نمایش داده میشود و میتوانید با زدن روی لینک، فایل را با کیفیت اصلی دانلود کنید.

کلیک جهت خرید کالا ، به منظور پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد .

مشاهده ی نمونه های بیشتر در ادامه مطلب.

طرح فارغ التحصیلی

در تصویر بالا ، نمونه بک گراند با دکور استند روباه با نمکی که کلاه فارغ التحصیلی به سر دارد مشاهده میکنید که دکور استند رنگین کمان ، مداد ، بادکنک نیز در آن طراحی شده. (همچنین عکس کودک با لباس فارغ التحصیلی در فایل اصلی نیز وجود دارد )

نمونه دیگر بک گراند موجود در این مجموعه را در تصویر پایین میبینید، این دکور با تصویر جغد بصورت استند ، ستاره های آویز ، ریسه ی جشن ، کتاب و مداد طراحی شده است. (همچنین عکس کودک با لباس فارغ التحصیلی در فایل اصلی نیز وجود دارد )

طرح فارغ التحصیلی

در این بک گراند فارغ التحصیلی یا بک گراند مدرسه ، مداد از کتاب ها جداست و تمامی لایه ها ، و نیز سایه ی اجسام نیز بصورت جداگانه در لایه ای جدا قرار دارد ، بهمین خاطر با توجه به جهت نوری که به سوژه تابیده، میتوانید جهت سایه های دکورهای موجود در این فایل های فتوشاپی را در نرم افزار فتوشاپ عوض کنید و تغییر بدهید.

طرح فارغ التحصیلی

پس از پرداخت مبلغ لینک دانلود این فایل ، به صورت اتوماتیک به شما نمایش داده میشود و میتوانید با زدن روی لینک، فایل را با کیفیت اصلی دانلود کنید.

کلیک جهت خرید کالا ، به منظور پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد .
این مطلب را هم ازدست ندهید  دانلود بک گراند شب یلدا با دکور انار کد 3929

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.