⭕️❌لطفا توجه کنید که :🌐 دانلود از سایت باید باکامپیوتر 🖥و نرم افزار مخصوص دانلود مثل idm انجام شود و فایل ها فقط در کامپیوتر قابل استفاده هستند و در گوشی موبایل ❌قابل دانلود و استفاده نیستند.❌⭕️
دسته بندی : بک گراند آتلیه, بک گراند با کیفیت عکس, دانلود ویژه

بک گراند رویایی باغ و طبیعت با تم رمانتیک و پس زمینه ی فلو شده با گل های زیبا و طبیعی برای طراحی انواع عکس های آتلیه ای را در این مطلب از سایت پی اس دی ها ، آماده ی دانلود کرده ایم. این بک گراند های زیبا مناسب طراحی عکس های بهار در باغ می باشد.

کد محصول: ۴۱۰۳

تعداد و فرمت: ۹ بک گراند با کیفیت بی نظیر و ابعاد ۴۰ در ۵۰ تک لایه jpg

بک گراند رویایی باغ و طبیعت

از این پس زمینه های با کیفیت رویایی جذاب و طبیعی در طراحی عکس های بارداری ، کودک ، دو نفره ، عروس و داماد در باغ و … می توانید استفاده کنید.

کلیک جهت خرید کالا ، به منظور پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد .

بک گراند های دیگر این مجموعه پس زمینه ی باغ رویایی را در ادامه در تصاویر پایین مشاهده میکنید که در بعضی از آن ها نمونه هایی از طراحی با این بک گراند ها را نیز میبینید.

 بک گراند رویایی باغ و طبیعتبک گراند رویایی باغ و طبیعتبک گراند رویایی باغ و طبیعتبک گراند رویایی باغ و طبیعتبک گراند رویایی باغ و طبیعت

بک گراند رویایی باغ و طبیعت

در این مجموعه ۹ بک دراپ طبیعی بهاری در باغ با شکوفه های بهاری در ابعاد بزرگ قابل دانلود می باشد این مجموعه از سایت های خارجی به دلار خریداری شده و کمتر آتلیه ای در ایران این مجموعه ی زیبا و نفیس را دارد. به همین جهت شما با خریداری این مجموعه بک دراپ زیبا، عکس های خاص و تکی را می توانید طراحی و به مشتری ارائه کنید. عکس های مادر و کودک ، عکس های اسپرت و عاشفانه ، عکس های آتلیه ای عروس و داماد ، و حتی عکس های جشن تکلیف و عبادت را نیز در این بک گراند های زیبا میتوانید طراحی نمایید.

کلیک جهت خرید کالا ، به منظور پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد .
این مطلب را هم ازدست ندهید  فایل طراحی عکس کودک در فتوشاپ کد4081

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.