⭕️❌لطفا توجه کنید که :🌐 دانلود از سایت باید باکامپیوتر 🖥و نرم افزار مخصوص دانلود مثل idm انجام شود و فایل ها فقط در کامپیوتر قابل استفاده هستند و در گوشی موبایل ❌قابل دانلود و استفاده نیستند.❌⭕️
دسته بندی : آموزش ادیوس, ادیوس, دانلود فیلم آموزشی

آموزش فراخوانی پلاگین افترافکت در ادیوس  – یکی ازامکانات جدید ادیوس ۶ و ادیوس ۷ فراخوانی و استفاده  بعضی از پلاگینهای افترافکت می باشد که در این بسته دانلودی آموزش نصب پلاگینها ومکان قرارگیری آنها در ادیوس توسط گروه گرافیکی نگار قرارداده شده است.
این آموزش به صورت کاملا تصویری توسط پی اس دی ها برای دانلود رایگان قرار داده شده است.
نمایش فیلم با فرمت MP4 به صورت کم حجم و کیفیت عالی می باشد برای دیدن این فیلم پیشنهاد می شود از نرم افزارKMPlayer استفاده شود.
فراخوانی پلاگین های افترافکت در ادیوسفراخوانی پلاگین های افترافکت در ادیوس

https://www.psdha.ir/wp-content/uploads/2014/05/ediusbaner.gif

در این فیلم آموزشی بصورت کاملا تصویری نشان می دهد که برای import  پلاگین های افتر افکت باید از منوی بالای برنامه ادیوس گزینه setting و سپس گزینه system setting را انتخاب کرده و بعد بر روی گزینه effects کلیک کنید و از زیر شاخه آن گزینه  after effect plugin را کلیک کرده و سپس در مقابل پنجره ای ظاهر میشود که با کلیک کردن دکمه add پلاگینهای افتر رو فراخوانی کنید و سپس همه پنجره ها رو ok کرده و از منو خارج شوید و برنامه رو یکبار بسته و سپس باز کنید. به قسمت پالت افکتها رفته و در قسمت VideoFilters ادیوس پلاگینهای فراخوانی شده را ببینید.

برای دانلودرایگان  فیلم آموزشی فراخوانی پلاگین های افترافکت در ادیوس روی لینک دانلود زیر کلیک کنید

مشخصات و اطلاعات فایل

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.