برای استفاده از فایل های سایت ، با کامپیوتر دانلود کنید و در کامپیوتر از حالت فشرده خارج نمایید. فایل ها در فتوشاپ های ورژن جدید(cc)، قابل استفاده هستند فایل ها مناسب گوشی موبایل نیستند
دسته بندی : بک گراند آتلیه, بک گراند سنتی, بک گراند عکاسی, بک گراند عکس کودک, دانلود ویژه

دانلود بک گراند پاییزی برای طراحی عکس با کیفیت عالی و نمای دکور های استودیویی بسیار زیبا و جذاب را در این پست از سایت پی اس دی ها آماده کرده ایم. این بک گراند های پاییزی جذاب را بجای دکور های گران قیمت و جاگیر میتوانید استفاده کنید و عکس های آتلیه ای حرفه ای و زیبایی را به مشتری ارائه کنید.

کد محصول : ۳۹۱۶

تعداد و فرمت : ۴ بک گراند با کیفیت عالی و فرمت jpg

دانلود بک گراند پاییزی برای طراحی عکس

نمونه طراحی بک گراند و پس زمینه ی پاییزی برای طراحی عکس های حرفه ای آتلیه ، با کیفیت عالی را در تصویر بالا مشاهده می کنید. این بک گراند زیبا بصورت سنتی دیزاین شده و با کیفیت بالا قابل دانلود است.

با کلیک روی دکمه خرید پایین و وارد کردن نام و نام گیرنده ، ایمیل صحیح و شماره همراه دقیق پس از پرداخت انلاین میتوانید لینک دانلود این پک ۴ بک گراند پاییزی را در ایمیل خود دریافت کنید.

کلیک جهت خرید کالا ، به منظور پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد .

بقیه ی نمونه ها را در ادامه مطلب ببینید.

نمونه طراحی عکس کودک با بک گراند پاییز و چتر در نمای باغ و طبیعت را در تصویر پایین مشاهده میکنید.

دانلود بک گراند پاییزی برای طراحی عکس

نمونه طراحی شده با بکگراند زیبای پاییز و هالوین با دکور گل های آفتاب گردان و کدو و جعبه چوبی ، شما نیز با کمی تسلط در نرم افزار فتوشاپ میتوانید عکس های آتلیه ای زیبایی را در این بکگراند جذاب طراحی کرده و به مشتریان خود ارائه کنید.

دانلود بک گراند پاییزی برای طراحی عکس

بک گراند دیگری از دکور آتلیه ای پاییز و برگ های پاییزی در دکور کدو ، بک گراند هالوین ، بک گراند پاییزی ، بک گراند پاییز ، بک گراند عکس آتلیه پاییز ، پس زمینه پاییز ، بک گراند عکس برای تغییر پس زمینه در فتوشاپ

دانلود بک گراند پاییزی برای طراحی عکس

 

کلیک جهت خرید کالا ، به منظور پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد .
این مطلب را هم ازدست ندهید  دانلود فون پی اس دی فارغ التحصیلی و مدرسه کد 3977

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.