⭕️❌لطفا توجه کنید که :🌐 دانلود از سایت باید باکامپیوتر 🖥و نرم افزار مخصوص دانلود مثل idm انجام شود و فایل ها فقط در کامپیوتر قابل استفاده هستند و در گوشی موبایل ❌قابل دانلود و استفاده نیستند.❌⭕️
دسته بندی : بک گراند آتلیه, بک گراند عکس کودک, بک گراند یلدا, دانلود ویژه, فون شب یلدا

دانلود بک گراند یلدا را در این مطلب از سایت پی اس دی ها ، فرخی ، جهت طراحی عکس های یلدا آماده کرده ایم. این بک گراند ها که در قالب فایل های تک لایه آماده شده است، مناسب طراحی عکس کودک ، نوزاد و بزرگسال می باشد.

کد محصول: ۴۰۴۹

تعداد و فرمت: ۶ بک گراند با کیفیت عالی و فرمت jpg

دانلود بک گراند یلدا

در تصویر بالا نمونه ای از طراحی عکس کودک در بک گراند یلدا را مشاهده میکنید، عکس کودک فقط بعنوان نمونه در این بکگراند قرار گرفته و در فایل اصلی نیست.

دانلود بک گراند یلدا

دانلود بک گراند یلدا ، نمونه طراحی عکس کودک با بک گراند هندوانه و شب یلدا ، بک گراند سنتی یلدا را در عکس بالا مشاهده می کنید.

https://www.psdha.ir/wp-content/uploads/2017/05/arrow28129.gifبرای مشاهده ی تمامی نمونه های این پک اینجا کلیک کنید

برای دانلود این مجموعه ، روی دکمه خرید پایین بزنید و پس از پرداخت انلاین، لینک دانلود را دریافت کنید و بلافاصله روی لینک بزنید و دانلود کنید.

کلیک جهت خرید کالا ، به منظور پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد .

یکی دیگر از بک گراند های سنتی شب چله ، یلدا را در تصویر پایین مشاهده میکنید که دکور زیبای سنتی با لامپ هایی در پس زمینه و سبد انار و گلدان های حصیری زیبا چیده شده و شما می توانید عکس کودک یا بزرگسال را در این بک گراند زیبا بصورت نشسته و یا ایستاده ، طراحی کنید.

دانلود بک گراند یلدا

بکدراپ نوزاد با نمای دکور هندوانه و مناسب طراحی عکس نوزاد در وان ، یا قابلمه را در تصویر پایین مشاهده می کنید، عکس کودک فقط جهت نمونه در این بک گراند قرار داده شده است.

دانلود بک گراند یلدا

دانلود بک گراند یلدا با دکور هندوانه و ریسه ی هندوانه ای – نمونه طراحی دیگری با این بکگراند ها را در تصویر پایین مشاهده میکنید.

دانلود بک گراند یلدا

کلیک جهت خرید کالا ، به منظور پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد .
این مطلب را هم ازدست ندهید  بک گراند دندونی کد 4068
مشخصات و اطلاعات فایل

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.