⭕️❌لطفا توجه کنید که :🌐 دانلود از سایت باید باکامپیوتر 🖥و نرم افزار مخصوص دانلود مثل idm انجام شود و فایل ها فقط در کامپیوتر قابل استفاده هستند و در گوشی موبایل ❌قابل دانلود و استفاده نیستند.❌⭕️
دسته بندی : بک گراند آتلیه, جشن عبادت و تکلیف, دانلود فون مدرسه, دانلود ویژه

لایه باز جشن تکلیف دانلود بک گراند جشن عبادت برای طراحی عکس های جشن عبادت پسرانه و دخترانه ، با کیفیت عالی و در ابعاد ۴۰ در ۳۰ بصورت دکور کاملا سه بعدی و لایه باز در این مطلب از سایت پی اس دی ها، جهت دانلود قرار داده شده است.

کد محصول: ۴۱۱۷

تعداد و فرمت: ۲ لایه باز psd با کیفیت عالی و در ابعاد ۳۰ در ۴۰

لایه باز جشن تکلیف

برای خریداری این بکگراند پی اس دی کاملا لایه لایه، روی دکمه ی خرید پایین بزنید و پس از پرداخت انلاین، فایل را با کامپیوتر دانلود کنید. (فایل جهت استفاده در فتوشاپ طراحی شده)

کلیک جهت خرید کالا ، به منظور پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد .

فایل دومی که در این پک وجود دارد را در تصویر پایین میبینید، تمامی لایه ها ، ستاره های آویزان ، ماه ، چراغ ، قرآن و … از بک گراند جدا هستند و در لایه های جدا قرار گرفته اند و قابل جابجایی میباشند.

لایه باز جشن تکلیف

۲ فایل لایه باز جشن تکلیف برای طراحی عکس در نرم افزار فتوشاپ جهت طراحی عکس دانش آموزان مدرسه برای عکس جشن عبادت و جشن تکلیف پسرانه و دخترانه در نرم افزار فتوشاپ بصورت psd

  لایه باز جشن تکلیف

این پک شامل دو فایل کاملا لایه لایه با دکور سه بعدی و در لایه های کاملا جدا از هم طراحی شده و تا ابعاد ۳۰ در ۴۰ قابل طراحی و چاپ با کیفیت عالی می باشد. تمامی لایه ها در فتوشاپ قابلیت جابجایی و ادیت دارند. عکس های دختربچه در فایل اصلی قرار ندارند و فقط فایل جشن تکلیف جهت طراحی عکس های دانش آموزان در اختیار شما قرار داده می شود.

کلیک جهت خرید کالا ، به منظور پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد .
این مطلب را هم ازدست ندهید  تقویم شمسی با تم حیوانات 1402 شمسی کد 4405

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.