⭕️❌لطفا توجه کنید که :🌐 دانلود از سایت باید باکامپیوتر 🖥و نرم افزار مخصوص دانلود مثل idm انجام شود و فایل ها فقط در کامپیوتر قابل استفاده هستند و در گوشی موبایل ❌قابل دانلود و استفاده نیستند.❌⭕️
دسته بندی : دانلود ویژه, فون نوروز

فایل لایه باز هفت سین برای طراحی عکس آتلیه

کد محصول: ۴۱۳۵

تعداد و فرمت: ۳ فایل PSD لایه باز با کیفیت عالی و ابعاد ۳۰ در ۲۵

فایل لایه باز هفت سین برای طراحی عکس آتلیه

در این مجموعه ۳ فایل لایه باز با کیفیت عالی قرار داده ایم که یک نمونه طراحی با آن را در تصویر بالا مشاهده میکنید

برای مشاهده ی کامل هر سه فایل لایه باز نوروز و هفت سین به ادامه مطلب بروید

در بک گراند بالا تمام لایه های هفت سین، سبزه ، ساعت ، سیب ، ماهی ، استند ۱۴۰۰ ، متن یا شعر نستعلیق ، استیجی که دکورهای هفت سین روی آن قرار گرفته اند، از بک گراند جداست و قابل جابجایی در نرم افزار فتوشاپ هستند. استیج استفاده شده برای چیدمان سفره هفت سین نیز سه نوع استیج دکور متفاوت هستند و براحتی در نرم افزار فتوشاپ قابل حذف و جابجایی می باشند.

برای خریداری و دانلود این سه فایل لایه باز سفره هفت سین ، با فرمت PSD و کیفیت عالی ، روی دکمه خرید پایین بزنید و پس از پرداخت آنلاین، لینک فایل را دریافت و دانلود کنید.

کلیک جهت خرید کالا ، به منظور پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد .

 

فایل لایه باز هفت سین برای طراحی عکس آتلیه

در بک گراند بالا نیز تمامی لایه های سفره هفت سین از هم جدا هستند و تمام سر ستون ها، و میز مکعبی و استج یا سکویی که هفت سین روی آن قرار گرفته را میتوانید جابجا نمایید.

در بک گراند هفت سین مدرن بالا صندلی آبی رنگ جدا از بکگراند نیست ، همچنین عکس های استفاده شده در این سه تصویر ، در فایل اصلی قرار ندارد و فقط جهت نمونه و ایده استفاده شده اند.

فایل لایه باز هفت سین برای طراحی عکس آتلیه

سومین بک گراند نوروز و هفت سین موجود در این مجموعه را در تصویر طراحی شده ی بالا ، مشاهده میکنید که تمامی ستون ها و لایه های سفره هفت سین از هم جدا هستند.

همانطور که مشاهده میکنید، بک گراند استفاده شده در این سه دکور لایه باز هفت سین نیز ، سه بک گراند متفاوت و مختلف است که متناسب با نوع عکس و سوژه ی خود میتوانید هر کدام از بک گراند ها را انتخاب و در طراحی خود استفاده نمایید.

کلیک جهت خرید کالا ، به منظور پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد .
این مطلب را هم ازدست ندهید  بک گراند تولد برای سنین مختلف کد 4112

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.