⭕️❌لطفا توجه کنید که :🌐 دانلود از سایت باید باکامپیوتر 🖥و نرم افزار مخصوص دانلود مثل idm انجام شود و فایل ها فقط در کامپیوتر قابل استفاده هستند و در گوشی موبایل ❌قابل دانلود و استفاده نیستند.❌⭕️
دسته بندی : تقویم لایه باز, دانلود ویژه

دانلود تقویم عروس و اسپرت ۱۴۰۰ بصورت پی اس دی کد۴۰۷۴ و کاملا لایه باز سال ۱۴۰۰ را در این مطلب از سایت پی اس دی ها برای طراحی عکس عروس و داماد و عکس های دو نفره و اسپرت قرار داده ایم. این فایل لایه باز تقویم ۱۴۰۰ تمام لایه ها  در لایه ی جدا می باشد ، در این تقویم از تصاویر گل ، خطوط طلایی و … استفاده کرده ایم. تمامی لایه ها و فریم های موجود در این تقویم ، در لایه ی جدا قرار دارند و شما میتوانید این لایه ها را جابجا یا حذف کنید.

در این تقویم شمسی بزرگسال سال ۱۴۰۰، شما میتوانید عکس خود را در فریم بالای تقویم قرار دهید و نیازی به دوربری عکس ندارید. همچنین میتوانید این تقویم لایه باز را جهت طراحی تقویم کودک نیز استفاده نمایید. تقویم و اعداد تقویم بصورت کاملا لایه لایه است و در نرم افزار فتوشاپ شما براحتی میتوانید اعداد و فونت اعداد را عوض کنید.

کدمحصول: ۴۰۷۴

تعداد و فرمت: ۱فایل لایه باز پی اس دی در ابعاد ۳۰ در ۴۰ کیفیت عالی

دانلود تقویم عروس و اسپرت 1400

دانلود تقویم عروس و اسپرت ۱۴۰۰

توّجه: فایل ها با نرم افزار فشرده ساز Winrar نسخه جدید، فشرده سازی شده اند لذا باید از نرم افزار Winrar نسخه جدید استفاده کنید.

برای خرید این فایل تقویم سال ۱۴۰۰ باید روی دکمه خرید کلیک نمایید، پس از وارد کردن اطلاعات خرید و پرداخت موفق لینک دانلود به شما نمایش داده می شود .

کلیک جهت خرید کالا ، به منظور پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد .
این مطلب را هم ازدست ندهید  بک گراند اتاق کودک کد 4354
مشخصات و اطلاعات فایل

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.